poniedziałek, 17 czerwca 2013

co z tym agregatem


Nie za dobrze kolego z tym błędem 77 jest to Uszkodzenie mikroprocesora a błędy są czujników 02 -wężownicy parownika i 06 płynu chłodzącego silnika.Możesz sprawdzić oporność czujników ale chyba jednak płyta dokończyła żywotu lub jej pomogliście, skoro nie reaguje na wyłączenie po przez sterownik , nie chce się włączyć i wyświetliła lock out.Możesz dać elektronikowi płytę do sprawdzenia ścieżek lub inna płyta.Nigdy nie pożyczaj prądu z instalacji 24v(pożyczanie 12v też) aby odpalić agregat , wymieniaj akumulator jak masz elektronikę w agregacie. Raz mieliśmy przypadek że nie można było wyłączyć agregatu. Potem było Ok. Znaczenie błędów znam, tylko nie wiem o co chodzi z tym błędem 02 - czego szukać? Ogólnie wszystko działa tylko co jakiś czas ma takie odchyły i spodziewałem się że coś może nie łączy albo klimatyzacja Warszawa co.
Co oznacza LOCK OUT?
I z jakiego powodu nie mogę pożyczać prądu z pojedynczego akumulatora pojazdu, jeśli pilnuję żeby był to akumulator mający wspólną masę z akumulatorem agregatu? Chyba że ogólnie chodzi o pożyczanie prądu niezależnie od źródła pożyczania?
Mówiąc o płycie masz na uwadze cały ten układ z bezpiecznikami stycznikami i temu podobnymi w agregacie z lewej strony? A czy w momencie usunięcia problemu napis sam znika? Bo miałem taki problem że zgnił przewód idący od agregatu na alternator - dający informację o pracującym silniku. Czy to mogło być powodem wyświetlania takiego błędu? Przewód połączyłem a napis nadal jest.
Czy ta aluminiowa pucha na górze jest rozbieralna?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz